Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

4055

Një doktoreshë amerikane merret peng nga një grup terrorist. Kapiteni Adam Dalton dhe skuadra e tij speciale ndërmarrin aksionin për ta shpëtuar.