Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

12513

Romanoja, Pencili dhe Papa dominojnë tregtinë e madhe të kokainës në Amsterdam. Kur Papa tradhton Romanon dhe Pencilin, fillon një luftë hakmarrëse mes tyre. Larg rrugës, një gazetar i sprovuar dhe nxënësi i tij ndiejnë që po nis një histori e madhe...