Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

4395

Wanchai mbërrin në Bangkok nga vendlindja e tij për t'u ribashkuar me vëllain e tij më të madh, Xho-në. Ajo që ata nuk e kuptojnë është se nata do të përfundojë në tragjedi.