Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

8482

Historia e një agjenti të lartë të Shërbimit Informativ Kombëtar Korean (NIS). Në përpjekjen e tij për të zbuluar tradhtarin e brendshëm që e solli në shkatërrimin e tij, ai përballet me një armik shumë më të madh pas organizatës.