Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

9193

Rrëfenjat e rrjedhura nga 'Lufta e Yjeve' dhe 'The Mandalorian' mbi aventurat e Boba Fettit dhe partneres së tij teksa udhëtojnë drejt galaktikës dhe mundohen të mbrojnë territorin e marrë nga Jabba. 1-1 Boba Fetti është tashmë një i huaj në një tokë të huaj, por si udhëheqës. Teksa ai dhe partnerja e tij ndërmarrin hapat e para për kontrollin e Tatooines, ne kthehemi pas në kohë.