Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

30969

Geralti nuk mirëpritet mirë në qytezën e Blaviken. Jetesa mbretërore e Cirit shkatërrohet kur Nilfgaard pushton Cintran.