Sezoni 1 - Episodi 10 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

3961

Kujtesa e Ji Hyuk-ut për atë që ndodhi një vit më parë i kthehet. E vërteta është e vështirë të pranohet. Por tani që ai di më shumë për mbulimin, motivi i hakmarrjes së tij bëhet më i qartë. Ndërkohë, Ji Hyuk-u arrestohet, por drejtori Kang bën një marrëveshje për ta nxjerrë jashtë.