Sezoni 1 - Episodi 10 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

1902

Dalton dhe pjesa tjetër e ekipit i tij përpiqen të shpëtojnë me jetën e tyre Xhazin. Ndërkohë Patrisia nuk do të ndalet para asgjëje për t'i rregulluar gjërat, edhe nëse kjo do të thotë të rrezikojë karrierën e saj.