Sezoni 1 – Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

3695

Clarku udhëton në Metropolis, takon Lois, ata martohen dhe kanë fëmijë. Sidoqoftë, ai zbulon se kujtimet e tij janë një dredhi e armikut të tij më të keq për të mësuar dobësinë e tij dhe për ta detyruar atë të nënshtrohet. Ndërkohë, familjet Kent dhe Cushing shërohen pasi zbulohet se Morgan përdori Smallville si bazë për operacionin e tij.