Sezoni 1 - Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

3513

Baek Mo Sa-ja fillon të qëndrojë përpara operacioneve të tij për të realizuar objektivin e tij. Han Ji Hyuk-u dhe kolegët e tij përgatiten për të ndaluar planet e Baek Mo Sa-së. Megjithatë, ata përballen me zemërimin e tij teksa hyjnë në strehën e tij.