Sezoni 1 - Episodi 11 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

1850

Me Patricia-n jashtë komisionit, Noah është në krye të D.I.A-së. kur revolucionarët e FARC-it marrin kontrollin e një fluturimi në Kolumbi. Kur negociatat nënkuptojnë jetë a vdekje për pasagjerët në bord, Hannah duhet ta bëjë kthimin e saj në fushë.