Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

4044

Lois dhe John Henry nuk po bien dakord për mënyrën më të mirë për të ndaluar Morgan Edge. Jonathan inkurajon Jordanin të përqendrohet në forcimin e fuqive të tij për të ndihmuar në gjetjen e babait të tyre. Ndërkohë një mik i vjetër vjen për të ndihmuar me kërkimin.