Sezoni 1 - Episodi 12 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

1904

Kur një i dyshuar me pak gjasa është i përfshirë në hakerimin e një nëndetëse amerikane, Dalton (Mike Vogel) dhe ekipi i tij pengohen në një pjesë të së kaluarës së Patricias. Me sigurinë kombëtare dhe jetën në rrezik, Patricia (Anne Heche) shkon në Turqi për t'u përballur me një nga demonët e saj më epikë.