Sezoni 1 - Episodi 12 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12 (I FUNDIT)

3671

Ji Hyuk-u dhe Je Yi-ja izolohen nga ndihma. U takon vetëm atyre të dyve të ndalojnë aktin terrorist të Baek Mo Sa-së dhe të shpëtojnë jetën e pengjeve të pafajshëm të bllokuar brenda një ndërtese. Me shpresën se një pjesë e vogël e Yoo Joon Man-it ekziston ende brenda tij, Ji Hyuk-u dhe Je Yi-ja shkojnë pas Baek Mo Sa-së.