Sezoni 1 - Episodi 13 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)

1746

Dalton dhe skuadra e tij nxitojnë të zgjidhin një mision të rrezikshëm. Patricia mëson më shumë nga Hoffmani dhe grupi përpiqet të përdorë atë informacion për të shpëtuar jetë.