Sezoni 1 – Episodi 17 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 17


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 17

22132

Një vrasës që vijën me emrin e ti ‘Mashtrues’ fillon të bëj gjërat tmerruese duke hedhur bomba nëpër qytetin qendrore, në mënyre për t’a ndaluar Berin dhe Xhoin që rastësisht ata takohen…