Sezoni 1 – Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

11860

Moiranie dhe Lani drejtuan 4 fshatarët në vend të sigurt, të pasigurt se cili është i duhuri. Por shokët janë po aq të pasigurt për ato që shpëtuan, veçanërisht kur shohin se çfarë bën Moiranie për misionin dhe sesi Lani do t'i drejtojë ata.