Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

7509

Ndërsa bandat vazhdojnë të lëvizin produktet nëpër qytet, presioni po rritet si nga policia, ashtu edhe nga rivalët. Gazetari Rein pajtohet me një vendim që i ndryshon jetën, ndërsa Matthijsi hedh bazat për hetimin e tij të rrezikshëm.