Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

4810

Pasi shikon një video të tij duke zbuluar misionin, Han Ji Hyuku kërkon të gjejë spiunin në agjenci dhe pjesën e fundit të enigmës. Ndërsa ai ngushton listën e të dyshuarve të tij, Jang Gwang Cheol, komandanti i dytë i Huayangut, futet në paraburgim. Me arrestimin e tij, policia merr një thirrje kërcënuese për lirimin e tij ose do të vuajnë pasojat.