Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

6065

Boba Fett shkon për vizitë tek udhëheqësi, duke menduar se ai kishte dërguar vrasës me pagesë për të. Ai përballet me sfidues të rinj për fronin dhe territoret në Tatooine.