Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

6006

Jana merr përsipër fajin për zjarrin dhe i kërkon ndihmë Dixonit për të gjetur fajtorët e vërtetë. Studentët e vitit të parë shfaqin talentin e tyre gjatë audicioneve.