Sezoni 1 - Episodi 2 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 2

21887

Yennefer zbulon papritur një fuqi të sajën, por nuk e di ku e ka burimin. Tani, që familja e saj e shet për 4 marka, ajo bëhet nxënëse e një magjistareje, që përpiqet të zgjojë fuqitë e saj të panjohura. Ciri, e humbur në pyll, njihet me një djalë të çuditshëm, Darën...