Sezoni 1 – Episodi 20 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 20

22127

Beri, Keitlin, Sisko dhe Xho thurin një plan për të kapur Uellsin. Sisko e përdorë veten si karrem, gjë që e vendos jetën e tij në rrezik. Nga ana tjetër, Edi merr një vendim të rëndësishëm lidhur me Irisin, ndërkohë që Xho nuk ndan të njëjtin mendim.