Sezoni 1 – Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

11697

Një fisnike e çuditshme mbërrin në një fshat të largët malor, duke pretenduar se një nga pesë të rinjtë është rimishërimi i një fuqie të lashtë që dikur shkatërroi botën - dhe do ta bëjë këtë përsëri, nëse nuk është në gjendje të zbulojë se cili prej tyre është. Por të gjithë kanë më pak kohë sesa mendojnë.