Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

7035

Nga burgu, Romanoja i dërgon një mesazh të koduar bandës, mbi atë që pritet të ndodhë gjatë mungesës së tij. Ndërkohë, me kthimet pas në kohë, nisim të kuptojmë se çfarë e ka shkaktuar armiqësinë ndërmjet atij e Pencilit dhe Papës.