Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

4779

Kujtesa e Han Ji Hyuk-ut i del para syve para tij. Ai kujton se ishte Choon Gil-i që erdhi në shtëpinë e sigurt në Dandong për ta parë atë. Pa mbështetjen e agjencisë, ai e gjurmon për të zbuluar gjithçka që ndodhi atë ditë, një vit më parë.