Sezoni 1 - Episodi 3 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 3


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 3

2635

Skuadra shkon në Meksikë për të kapur një tregtues armësh të famshëm, por ai është shumë i kujdesshëm. Duhet marrë vendimi nëse do mbrojnë misionin apo gruan që i ndihmoi për ta kapur kriminelin. Noah zbulon më shumë mbi të shkuarën e hidhur të Hannas nga puna në terren.