Sezoni 1 - Episodi 4 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 4


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 4

18997

Shtrigani përfshihet na një çështje mbretërore teksa përpiqet të bëjë një nder. Fiona përfundon në pyjet Brokilon. Mbretëresha Kalis dhe e bija përballen me një përpjekje për t'i vrarë.