Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

6211

Adili i kërkon Papës një armëpushim pesëdhjetë orësh, por ky i fundit, megjithatë, i nxjerr impulset e tij të dhunshme diku tjetër. Familja e Mousit përpiqet ta tërheqë atë nga jeta kriminale, ndërsa Romanoja në burg ndeshet me armiqtë e vjetër.