Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

2375

Ambasadori Charles Webb është në rrezik në Nigeri. Skuadra e Daltonit niset për atje për ta shpëtuar, por përballen me një situatë krejt tjetër, shumë herë më të vështirë. Patricia merr disa lajme mbi të birin.