Sezoni 1 - Episodi 5 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 5

20588

Shtrigani vihet në kërkim të xhindit, por ndërkohë Jaskieri sulmohet rëndë dhe Shtrigani detyrohet ta çojë te Yenneferi për ta shëruar.