Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

6298

Armëpushimi tashmë i brishtë prishet dhe një valë e re dhune pushton rrugët. Me Romanon në burg dhe Pencilin e fshehur, frenat e organizatës tashmë i mban Adili. Moja e gjen veten papritur të përfshirë në luftën midis Papës dhe Adilit...