Sezoni 1 - Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 6

4383

Ji Hyuk-u bëhet një i dyshuar dhe ndiqet nga NIS-i. Ai nuk mund t'i besojë askujt dhe ka vetëm një zgjedhje. Për të gjetur qitësin e Su Yeon-it dhe për të gjetur prova për të vërtetuar pafajësinë e tij. Ndërkohë, drejtori Kang Pil Ho-i merr përsipër çështjen dhe përpiqet të arrestojë Ji Hyuk-un.