Sezoni 1 - Episodi 7 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 7

4266

Ji Hyuk-u dhe Je Yi-ja zbulojnë se një organizatë e quajtur Sangmuhoe ishte pas të shtënave ndaj Su Yeon-it. Teksa janë në ndjekje të organizatës, ata përballen papritur me një tjetër identitet të panjohur. Ndërkohë, shefi Ha ndihmon Ji Hyuk-un të plotësojë boshllëqet e kujtesës së tij të fragmentuar.