Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

17074

Në episodin e fundit të sezonit, zhvillohet festa dimërore në gjimnazin East Highland. Rue përpiqet të ndreqë marrëdhënien e saj me Julesin dhe ballafaqohet me Naten. Cassie dhe Maddy reflektojnë për marrëdhëniet e tyre.