Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

4270

Ji Hyuk-u tani e njeh personin që i ka lënë atij një gjurmë të dhënash për kujtesën e tij të humbur. Mes kolapsit të Byrosë së Inteligjencës së Jashtme, Ji Hyuk-u dhe Je Yi-ja janë një hap më afër zbulimit të qëllimit pas objektivit të Sangmuhoe-së. Ndërkohë, Ji Hyuk-u zotohet të mbajë premtimin e tij me Su Yeon-nin.