Sezoni 1 - Episodi 8 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8

2160

Një avion rus përplaset në një territor asnjëanës. Ekipi njoftohet se ky avion ka fluturuar pa leje në qiellin amerikan. Në këtë rrëmujë përzihet dhe Rusia me Kinën dhe skuadra e Daltonit rrezikon në mënyrë serioze misionin dhe shëndetin e tyre.