Sezoni 1 - Episodi 8 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

19189

Një grup i tmerrshëm armiqësh e vendos Geraltin në pozitë të keqe. Yennefer dhe shokët e saj të tjerë përgatiten të luftojnë. Një i ri i tronditur varet nga mirësia e një të huaji.