Sezoni 1 - Episodi 9 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 9

4245

Me një të dhënë të lënë nga ai vetë në një video që bëri një vit më parë, Ji Hyuk-u nxiton të gjejë tradhtarin brenda agjencisë. Megjithatë, Je Yi-ja ia kthen shpinën Ji Hyuk-ut pasi ndihet e tradhtuar prej tij. Ndërkohë, Ji Hyuk-u nxiton në vendin ku po takohen Baek Mo Sa-i dhe Zëvendës Komisarja Do.