Sezoni 2 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

20566

Nilfgaardianët janë mposhtur dhe Cirilla me Geraltin lëvizin drejt Kaer Morhenit, por ka një atmosferë dëshpërimi në kontinent. Fundi i botës, mund të jetë shumë afër...