Sezoni 2 – Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 1

12108

Pas një nate të nxehtë me Gabrielin, të dashurin e Camillës, Emily e gjen veten në një dilemë të madhe, nëse duhet të humbasë shoqen, apo atë që ndjen për Gabrielin. Parisi tashmë i ka bashkuar të tre, në një situatë shumë të sikletshme…