Sezoni 2 – Episodi 20 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 20


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 20

19497

Tani që Flashit i kanë humbur fuqitë, të gjithë po përpiqen te gjejnë një menyre për t'ia kthyer ato mbrapsht. Cisco sheh një vizion te vëllait te tij dhe shkon te takohet me të. Zoomi do te vrase ekipin e policisë por Caitlin e ndalo. A do te pranoje Berry ti marre përsëri fuqitë përmes goditjes elektrike?