Sezoni 2 - Episodi 5 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

14199

Ciri kërkon që të vendosë jetën e saj në rrezik, në mënyrë që të gjejë shpëtim nga e kaluara. Geralti me Istreddin inspektojnë një monolit edhe zbulojnë diçka të papritur.