Sezoni 2 - Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

18009

Një burrë misterioz përpiqet të joshë Geraltin që të bashkohet në një gjueti për një dragua të tërbuar, një kërkim që tërheq një fytyrë të njohur. Ciri pyet se kujt mund t'i besojë.