Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

9790

Është nata e hapjes së restorantit të Gabrielit, por ky i fundit konfliktohet me Antuanin dhe të dy janë gati ta prishin marrëdhëniet e tyre. Emily duket se po merr vëmendjen e dikujt tjetër, ndërsa Gabrieli afrohet sërish me Camillën.