Sezoni 2 – Episodi 6 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 6

3094

Lorenzoja kthehet në shtëpi dhe nuk humb kohë për të vënë në jetë planin e tij, pavarësisht se në familjen e tij, jo të gjithë janë dakord me të. Kryefamiljari është i paqartë mbi dinamikën e familjes që u rrit pa të. Tariq përballet në gjyq me akuzat për vrasje të dyfishtë...