Sezoni 2 - Episodi 7 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7

18598

Yen vazhdon të shkollojë Cirin për doktrinën e Kaosit por praktika nuk është e thjeshtë. Geralt takohet me Jaskierin dhe nisen në kërkim të demonit që ushqehet me dhimbje.