Sezoni 2 - Episodi 7 (I FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 7 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 7 (I FUNDIT)

4382

Adili përpiqet të shpëtojë Mousen dhe shokun e tij nga Bijlmeri, para se të jetë vonë. Ndërkohë, Mo përpiqet të heqë qafe gazetarin, para se Pope ta marrë vesh. Tani që të gjitha ingranazhet po lëvizin, është thjesht çështje mbijetese për më të fortit.