Sezoni 2 - Episodi 8 ( FUNDIT) – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8 ( FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8 ( FUNDIT)

13415

Ciri e pushtuar përjeton vizione të së kaluarës së saj kur Calanthe ishte ende gjallë. Familja, gjithashtu, është një temë qendrore në Cintra, me Filavandrelin dhe Francescan që janë shkatërruar nga humbja e fëmijës së tyre, përgjegjësia për të cilën, është vendosur në këmbët e Redanisë.