Sezoni 3 - Episodi 1 – Filma24.BZ | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

Tampon Covidi në KEIT.al

KEIT.AL


CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

5200

“Nuk është dyqani im, shoku”. Ndërkohë që Papa fuqizon pozitat e tij në tregun e drogës, policia ka nisur aksionin ndërkombëtar kundër mafies. Taxia është i dyzuar nëse duhet t’i tregojë Papës se Monë po e mban fshehur ai vetë...